RVT1E680M0605
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVT1E680M0605
JLCPCB Part #
C7436903
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 5.4mm 55mA@120Hz 6.3mm 68uF ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS