RVT1J220M0607
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVT1J220M0607
JLCPCB Part #
C72501
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 53mA@120Hz 6.3mm 63V 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS