SFR18EZPF6810
MFR.Part #
SFR18EZPF6810
JLCPCB Part #
C5910953
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS