SFR18EZPF2401
MFR.Part #
SFR18EZPF2401
JLCPCB Part #
C20110216
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS