SFR18EZPF2001
MFR.Part #
SFR18EZPF2001
JLCPCB Part #
C7076179
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS