SFR01MZPJ1R5
MFR.Part #
SFR01MZPJ1R5
JLCPCB Part #
C20110126
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5Ω 63mW Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS