SFR01MZPF39R2
MFR.Part #
SFR01MZPF39R2
JLCPCB Part #
C4337143
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS