R6004ENDTL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
R6004ENDTL
JLCPCB Part #
C5250949
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 15nC@10V 250pF 2V 30pF 4A 58W 600V 980mΩ@10V TO-252 MOSFETs ROHS