TRR10EZPJ5R1
MFR.Part #
TRR10EZPJ5R1
JLCPCB Part #
C7365508
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS