LTR100JZPJ154
MFR.Part #
LTR100JZPJ154
JLCPCB Part #
C20108899
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS