MCR10ERTF7150
MFR.Part #
MCR10ERTF7150
JLCPCB Part #
C19354959
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS