MCR10ERTF1150
MFR.Part #
MCR10ERTF1150
JLCPCB Part #
C19491656
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS