KTR18EZPF18R0
MFR.Part #
KTR18EZPF18R0
JLCPCB Part #
C2112106
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS