MCR03EZPFX4994
MFR.Part #
MCR03EZPFX4994
JLCPCB Part #
C308275
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99MΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS