ESR03EZPJ563
MFR.Part #
ESR03EZPJ563
JLCPCB Part #
C4257810
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS