SDR03EZPJ511
MFR.Part #
SDR03EZPJ511
JLCPCB Part #
C4007511
Description
-55℃~+155℃ 300mW 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS