MCR03EZPFX4752
MFR.Part #
MCR03EZPFX4752
JLCPCB Part #
C308269
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS