MCR03ERTJ131
MFR.Part #
MCR03ERTJ131
JLCPCB Part #
C308102
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS