LTR50UZPJ160
MFR.Part #
LTR50UZPJ160
JLCPCB Part #
C4330828
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS