KTR18EZPF24R3
MFR.Part #
KTR18EZPF24R3
JLCPCB Part #
C4343658
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS