ESR01MZPJ1R3
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR01MZPJ1R3
JLCPCB Part #
C20108792
Package
0402
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3Ω 200mW Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS