KTR25JZPJ201
MFR.Part #
KTR25JZPJ201
JLCPCB Part #
C4143619
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS