KTR18EZPF6190
MFR.Part #
KTR18EZPF6190
JLCPCB Part #
C4334856
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS