ERJ-P08F2741V
MFR.Part #
ERJ-P08F2741V
JLCPCB Part #
C4243035
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS