KTR10EZPF37R4
MFR.Part #
KTR10EZPF37R4
JLCPCB Part #
C2108260
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS