KTR03EZPF4700
MFR.Part #
KTR03EZPF4700
JLCPCB Part #
C2094737
Description
-55℃~+155℃ 100mW 350V 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS