KTR25JZPJ621
MFR.Part #
KTR25JZPJ621
JLCPCB Part #
C4278398
Description
-55℃~+155℃ 333mW 620Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS