ESR10EZPF5232
MFR.Part #
ESR10EZPF5232
JLCPCB Part #
C4257823
Description
-55℃~+155℃ 400mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS