ESR10EZPF4323
MFR.Part #
ESR10EZPF4323
JLCPCB Part #
C2107618
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 432kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS