SFR18EZPF4991
MFR.Part #
SFR18EZPF4991
JLCPCB Part #
C6480236
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS