ESR10EZPF1333
MFR.Part #
ESR10EZPF1333
JLCPCB Part #
C4109559
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS