ESR03EZPJ1R5
MFR.Part #
ESR03EZPJ1R5
JLCPCB Part #
C2091743
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS