ESR03EZPJ1R6
MFR.Part #
ESR03EZPJ1R6
JLCPCB Part #
C4002421
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS