ESR03EZPJ115
MFR.Part #
ESR03EZPJ115
JLCPCB Part #
C4029929
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS