ESR03EZPF51R0
MFR.Part #
ESR03EZPF51R0
JLCPCB Part #
C2074217
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS