ESR03EZPF3R60
MFR.Part #
ESR03EZPF3R60
JLCPCB Part #
C2103330
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS