KTR25JZPJ102
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR25JZPJ102
JLCPCB Part #
C3999652
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS