ESR01MZPF4702
MFR.Part #
ESR01MZPF4702
JLCPCB Part #
C2116670
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS