KTR18EZPF1020
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR18EZPF1020
JLCPCB Part #
C2122110
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS