BR93C46-10TU-1.8
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BR93C46-10TU-1.8
JLCPCB Part #
C6471174
Package
TSSOP-8-175mil
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.8V~5.5V 100 Years 10ms 1Kbit 2MHz TSSOP-8-175mil EEPROM ROHS