BR25160N-10SU-2.7
MFR.Part #
BR25160N-10SU-2.7
JLCPCB Part #
C6135271
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 100 Years 16Kbit 2.7V~5.5V 3MHz 5ms SPI SOIC-8 EEPROM ROHS