BR25040N-10SU-2.7
MFR.Part #
BR25040N-10SU-2.7
JLCPCB Part #
C6516046
Package
TSSOP-8-175mil
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 100 Years 2.7V~5.5V 3MHz 4Kbit 5ms SPI TSSOP-8-175mil EEPROM ROHS