RTBS0025B050Z00
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
RTBS0025B050Z00
Description
25A 2mΩ 50mV Shunt ±0.1% ±20ppm/℃ - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS