PTFR0805B130RN9
MFR.Part #
PTFR0805B130RN9
JLCPCB Part #
C351612
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 130mW 130Ω 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS