DF2134AFA20V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
DF2134AFA20V
JLCPCB Part #
C1338473
Package
QFP-80(14x14)
Description
-20℃~+75℃ 128KB 16 Bit 20MHz 4KB 4V~5.5V 58 Built-in FLASH Others QFP-80(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS