RM50P30DF
MFR.Part #
RM50P30DF
JLCPCB Part #
C3277766
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 2.2V@250uA 3.59nF 30V 35W 50A 665pF@15V 7mΩ@10V 84nC@10V P-Channel DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS