RM120N30T2
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RM120N30T2
JLCPCB Part #
C3290331
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.35nF 1.6V@250uA 120A 120W 120pF 3.55nF 3.5mΩ@10V 30V 48nC@10V N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS