RTT258R20FTE
MFR.Part #
RTT258R20FTE
JLCPCB Part #
C333684
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS