RTX033302BDTP
MFR.Part #
RTX033302BDTP
JLCPCB Part #
C5141136
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS