RTT203403FTE
MFR.Part #
RTT203403FTE
JLCPCB Part #
C333376
Description
-55℃~+155℃ 200V 340kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS